BOOK YOUR STAY
2
Mar, 2024
3
Mar, 2024
1
Adults
0
Children

Blog

Büyükada’da Konaklama

Büyükada’da Konaklama

Tarihi antik döneme kadar uzanan Prens adalarının en büyüğü olan Büyükada hem  tarihi yapısı hem de doğal güzellikleri ile pek çok ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Büyükada’da geçirdiğiniz zamanı unutulmaz kılmanızı sağlayacak, Büyükada’nın tarihini en iyi şekilde yansıtan tasarım, dekorasyon ve konumu ile Meziki Hotel Büyükada konaklama ve tatilleriniz için biçilmiş bir kaftandır.

 

Büyükada’nın Tarihine Tanık Olabilirsiniz

 

Marmara Denizi’nde Bostancı’dan Kartal’a kadar uzanan sahil kıyısının karşısında yer alan en büyük ada olan Büyükada İstanbul’a yakınlığı, doğal güzellikleri, huzurlu atmosferi ve tarihi ile ziyaretçilerin hayran kaldığı bir adadır. Meziki Hotel de Büyükada’nın en güzel mevkiinde yer alan bir oteldir. İtalyan mimarisinin izlerinin günümüze taşındığı 200 yıllık bir köşkte Büyükada’nın tarihine şahit olabilir; deniz ve bahçe manzaralı pek çok farklı konaklama seçeceğinden istediğinizi seçerek huzurlu ve güzel vakit geçirmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Şık, Estetik ve Nostaljik Konaklama İmkanı

 

Meziki Hotel sizlere şık, estetik ve nostaljik Büyükada tatil fırsatı sunmakta ve tatilinizi özgün, nostaljik ve vintage tasarıma sahip bir mekanda doya doya yaşamanızı sağlamaktadır. Büyükada’nın eşsiz atmosferine en yakından tanık olmanın yanı sıra tatilinizi en iyi şekilde geçirmenizi sağlayacak konaklama imkanları ile de hayalinizdeki Büyükada tatilini yapmanızı sağlamaktadır. Büyükada’nın en eski yapılarından olan Meziki Hotel aynı zamanda oldukça kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz bir lokasyonda yer almaktadır. Bu özelliği ile hem faytonla hem de yürüyüşle zorlanmadan konaklama alanına ulaşmanızı ve yine Büyükada’yı kolaylıkla keşfetmenizi sağlamaktadır.

 

Meziki Hotel Misafirlerine Büyükada Konaklama Fırsatları Sunuyor

 

Küçük bir müze gibi olan, Rönesans üslubu ile eşsiz bir mekan olan Meziki Hotel Bizans duvarları ile çevrili saklı bahçesi, tarihi çeşmesi, ahşap merdivenleri ile şehir yaşamından uzaklaşarak kendinize dönebileceğiniz bir mekanı sizlere sunmaktadır. Her katı birbirinden özel olan mekan misafirlerine pek çok farklı konaklama imkanları, konforlu bir tatil yapma ve eski tarihin şaşırtıcı izlerine şahit olma fırsatını sunmaktadır. Eğer Büyükada otel fırsatları ile unutamayacağınız, eşsiz bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız Meziki Hotel’i gözünüz kapalı tercih edebilir ve rüya gibi bir tatil yaşayabilirsiniz.

Büyükada’da Konaklama

Büyükada Meziki Otel

Comment (0)

2
Mar, 2024
3
Mar, 2024
1
Adults
0
Children