BOOK YOUR STAY
22
Jun, 2024
23
Jun, 2024
1
Adults
0
Children

Toplantı Seminer

Kurumsal toplantı ve seminerler için organizasyon hizmetine başvurma, toplantı ve semineri daha efektif bir şekilde gerçekleştirebilme ve 4 mevsim rahat bir şekilde etkinliklerin sistematik olarak yürütülebilmesi imkanını firmalara tanımaktadır. İtalyan mimarisiyle inşa edilmiş iki yüzyıllık bir köşkte siz değerli müşterilerimizi memnuniyetle ağırlıyoruz. Her türlü toplantı, seminer organizasyonu ve diğer organizasyonlarınızı dokusu bozulmadan restore edilen tarihi bir binada, nostaljik ve özgün bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

 

Toplantı ve Seminer Organizasyonumuzun Özellikleri

Toplantı ve seminer organizasyonlarımızın özelliklerini sıralamak gerekirse;

  • İstanbul’un yanı başında olması ile ulaşım kolaylığı
  • Gözde, lüks ve tarihi havanın hakim olduğu bir mekanda etkinlik düzenleme
  • Rönesans döneminin izlerinin olduğu bir mekanda ister küçük çaplı ister büyük çaplı organizasyon düzenleyebilme
  • Toplantı ve seminere katılan kişilere eksiksiz ve kusursuz hizmet sunma
  • Etkinliğinizin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için belirlenen plan doğrultusunda hareket etme
  • İster konaklama imkanı ister konaklama olmaksızın organizasyon yapabilme
  • İdeal oturma düzeni sağlama
  • Kaliteli ve son teknoloji görüntü ve ses sistemleriyle efektif bir çalışma
  • Organizasyon önerileriyle etkinliğinizin en iyi şekilde gerçekleştirilmesini sağlama

 

Kaliteli ve Lüks Toplantı & Seminer Alanları

Küçük bir müze havasının hakim olduğu mekanımızın Rönesans üslubu, eşsiz duvar freskleri, yüksek tavanları ve geniş çalışma alanları ile toplantı organizasyonu ve seminer organizasyonlarınızı geniş, ferah ve lüks bir mekanda gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Eğer kaliteli ve lüks, tarihi dokusu ile hayran kalacağınız bir mekanda toplantı ya da seminer yapmak istiyorsanız sizlere eşsiz bir organizasyon deneyimi sunmayı taahhüt ediyoruz.

 

Özgün ve Nostaljik Toplantı Odaları ve Çalışma Salonları

Toplantı salonlarımız özgün ve nostaljik havası ile toplantılarınızı vintage tasarıma sahip olan bir ortamda gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Büyükada toplantı organizasyonu denildiğinde akla ilk gelen mekanlardan birisi olup otelimiz de burada gerçekleştirilen organizasyonlar için en çok tercih edilen butik mekan olarak bilinmektedir. İstanbul iş dünyasının nabzını tutan Meziki Otel’de sizlere işyerinizde ve evinizde çalışıyormuşçasına rahat; aklınıza yeni, yaratıcı fikirlerin gelmesini sağlayacak kadar ilam veren bir ortam sunuyoruz.

 

Eşsiz Toplantı ve Seminer Organizasyonu Deneyimi

Standart, tamamen ticari amaçla hareket eden, görsellikten yoksun ve aksayan hizmet sunan mekanların aksine biz sizlere hem görsel hem de hizmet kalitesi olarak eşsiz bir organizasyon deneyimi sunuyoruz. Planlı bir organizasyon, etkinliğin sistematik bir şekilde yürütülmesi, lüks, tarihi, Rönesans izleri taşıyan organizasyon firması hizmetimizle etkinliğiniz için hayal ettiğinizden çok daha fazlasına kavuşabilirsiniz.

toplanti
Slider-meziki-otel-2.kat