BOOK YOUR STAY
19
Jul, 2024
20
Jul, 2024
1
Adults
0
Children

Meziki Restorant

Merhaba, bizim serüvenimiz 2010 yılında kısmen terk edilmiş içinde sadece kedilerin yaşadığı bu muhteşem yapıya ayak basmamız ile başladı. Gerçekten benzerine pek az rastlanabilecek bu muhteşem yapı içinde kimse yaşamadığı için harap ve bitap durumdaydı. Derhal kollarımızı sıvadık ve bu muhteşem köşkü tekrar yaşanır hale getirdik ve butik otel olarak konuklarımızın beğenisine sunduk. Sonraki aşamada misafirlerimizin de talepleri doğrultusunda mutfağımızı geliştirip bahçemizi de düzenledik ve BÜYÜKADA KÖŞK CAFE RESTAURANT’ı da siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunduk.

 

Tarihi Meziki Köşkü 200 yıllık geçmişi olan İtalyan mimarisi ile inşa edilmiş adanın en eski köşklerinden biridir.meziki köşk cafe ve restaurant köşkün bahçesinde yer almaktadır aile işletmesi olan restaurantımızda ev tadında lezzetler sunmaktayız aynı zamanda turk ve dunya mutfaklarındanda esintiler mutfağımızda yer almaktadır.

 

BUYUKADANIN  EN TARİHİ  noktalarından birinde bulunan MEZİKİ KÖŞK Cafe ve Restaurant, aile sıcaklığında kapılarını siz değerli misafirlerimiz için açıyor.

 

MİSAFİRLERİMİZ  ANASTASİA MEZİKİ BUTİK OTELİN BAHÇESİNDE ÇİÇEKLER, güzel müzikler  VE KUŞ SESLERİ EŞLİĞİNDE  müşterilerimizin rahatlığı ve konforu için hazırlanmış TARİHİ mimari atmosferinde, profesyonel ustalarımızın ürettiği eşsiz TÜRK VE Dünya mutfağından İtalyan makarna ÇEŞİTLERİ, Meksika usulü et yemekleri ile bu konseptte adada ilk olma özelliğini taşımaktadır. Tatlılarımız ile herkese hitap ettiğimiz alternatif seçenekler sunmaktayız.

 

Güne yöresel tadları da içinde bulunduran serpme kahvaltı ile başlayabilir,öğlen buz gibi ev yapımı limonata eşliğinde aperatiflerden atıştırabilir sıcak yada soğuk kahvelerimizden içebilirsiniz sonrasında ev tadında tatlılarımız sizi bekliyor olacaktır. acıktığınızda ise alışılmışın dışında zengin menümüze göz atabilir buz gibi biralar ve özel şaraplarımız eşliğinde lezzetli ızgaralar,salatalar ve makarnalarımız ile bahçemizde olmanın vermiş olduğu güven ve hazzı hisedersiniz.gün boyu  özel koleksiyonumuzdan enfes müzikler ile ücretsiz olarak temin edebileceğiniz internet ağına katılabilirsiniz.

 

Hafta sonları haftanın stresini üzerinizden atacağınız eşsiz geniş açık büfe kahvaltımız ile sizleri geleneksel bir şölene davet ediyoruz.